O nas

Forum Rachunkowości Sp. z o.o. jest wyspecjalizowanym biurem rachunkowym, które powstało w 2002 roku. Od początku naszej działalności stawiamy na profesjonalną obsługę naszych Klientów.
Świadcząc nasze usługi staramy się przede wszystkim zrozumieć potrzeby naszych Klientów oraz zrozumieć otoczenie biznesowe, w jakim Klient funkcjonuje.

Do dyspozycji naszych Klientów stawiamy wysokiej klasy specjalistów, posiadających szeroką wiedzę z zakresu rachunkowości, podatków, prawa oraz finansów, popartą licznymi szkoleniami i udziałem w szeregu specjalistycznych warsztatach. Zatrudniani przez nas eksperci zdobywali swoje doświadczenie w obrocie gospodarczym w kraju oraz zagranicą.

Nasze doświadczenie zostało zdobyte w większości poprzez obsługę spółek kapitałowych. Specjalizujemy się również w obsłudze Grup Kapitałowych (Holdingów) w pełni rozumiejąc wymagania sprawozdawczości oraz raportowania w oparciu o polskie a w szczególności o międzynarodowe standardy rachunkowości (MSSF). Całe swoje doświadczenie i wiedzę stawiamy do Państwa dyspozycji!